**********پنجم دی ماه سالروز زلزله بم و روز ملی کاهش خطر بلایا با شعار " آگاهی از مخاطرات،ارتقاء تاب آوری جامعه "**********حساس سازی جامعه، بهره مندی از توان مردم و آموزش همگانی از مهمترین راهکارهای کاهش خطر بلایا می باشد******سطح خطر ناشی از مخاطرات طبیعی در ایران 8 از 10 می باشد.******بطور متوسط سالانه 3 هزار ایرانی در اثر بلایای طبیعی فوت می کنند و حدود 1.5 میلیون نفر نیز تحت تاثیر قرار می گیرند******نصب و راه اندازی سیستم های پیش بینی و هشدار سیل میتواند در کاهش خطرات ناشی از سیل موثر باشد******در دنیا 40 نوع بلایاي طبیعی شناخته شده است که 32 نوع آن در ایران به وقوع می پیوندد که از این حیث جزء ده کشور بلاخیز جهان بوده و در قاره آسیا از نظر بروز بلایاي طبیعی مقام چهارم را دارا می باشیم.
تقویم
اخبار > جلسه هماهنگی انجام معاینات دانشجویی در شروع سال تحصیلی دانشگاهها در معاونت بهداشتی برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول

جلسه هماهنگی انجام معاینات دانشجویی در شروع سال تحصیلی دانشگاهها در معاونت بهداشتی برگزار شد

 

در راستای ارتقای سلامت و انجام معاینات جوانان تحت پوشش دانشگاه، جلسه ای در خصوص هماهنگی برای دانشجویان جدیدالورود سال 1396 با حضور معاون محترم فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول ، معاون دانشگاه پیام نور،معاون دانشگاه علمی کاربردی ،روسای مراکز بهداشت شهرستانها، کارشناسان جوانان و نوجوانان ستاد شهرستانها، مسئولین آموزشگاه بهورزی ، 5 شهریور ماه 1396 در معاونت بهداشتی دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه دکتر عصار مدیریت سلامت جمعیت و خانواده درخصوص ارزیابی معاینات دانشجویان انجام شده در سال قبل در دانشگاه علوم پزشکی  و همچنین موارد نیازمند توجه از جمله مصرف مواد و دخانیات ، ابعاد فرهنگی آن ، غربالگری روان ، .. توضیحاتی لازم را ارائه کرد . در ادامه آقای دکتر چگنی در خصوص بهبود وضعیت تغذیه در دانشجویان  توضیحاتی را ایراد نمود . سپس هماهنگی های لازم در زمینه معاینات دانشجویان بومی و غیربومی برای شروع ثبت نام دانشجویان مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت .

١٣:٣٢ - 1396/06/15    /    شماره : ٦٢٣٥    /    تعداد نمایش : ٣٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج