**********پنجم دی ماه سالروز زلزله بم و روز ملی کاهش خطر بلایا با شعار " آگاهی از مخاطرات،ارتقاء تاب آوری جامعه "**********حساس سازی جامعه، بهره مندی از توان مردم و آموزش همگانی از مهمترین راهکارهای کاهش خطر بلایا می باشد******سطح خطر ناشی از مخاطرات طبیعی در ایران 8 از 10 می باشد.******بطور متوسط سالانه 3 هزار ایرانی در اثر بلایای طبیعی فوت می کنند و حدود 1.5 میلیون نفر نیز تحت تاثیر قرار می گیرند******نصب و راه اندازی سیستم های پیش بینی و هشدار سیل میتواند در کاهش خطرات ناشی از سیل موثر باشد******در دنیا 40 نوع بلایاي طبیعی شناخته شده است که 32 نوع آن در ایران به وقوع می پیوندد که از این حیث جزء ده کشور بلاخیز جهان بوده و در قاره آسیا از نظر بروز بلایاي طبیعی مقام چهارم را دارا می باشیم.
تقویم
اخبار > کارگاه آموزشی سلامت دهان و دندان در مراقبتهای ادغام یافته کودک سالم برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول

کارگاه آموزشی سلامت دهان و دندان در مراقبتهای ادغام یافته کودک سالم برگزار شد

 

در راستای ادغام برنامه مراقبتهای کودک سالم در سلامت دهان و دندان کارگاه آموزشی سلامت دهان و دندان در مراقبتهای ادغام یافته کودک سالم در تاریخ 29 شهریور ماه در محل معاونت بهداشتی برگزار شد.

 در ابتدای کارگاه شهناز نصیرگلی کارشناس مسئول برنامه سلامت دهان و دندان ضمن تاکید بر اهمیت برنامه های سلامت دهان و دندان، در خصوص  مشکلات اجرایی و دستورالعمل های جدید برنامه سلامت دهان و دندان در کودکان زیر دو سال و بالاتر از دو سال، فلوراید تراپی، ورود اطلاعات در سامانه و توزیع مسواک جهت دانش آموزان پایه اول ابتدایی مطالبی را یادآور شد. در ادامه بوکلت مراقبتهای ادغام یافته کودک سالم در برنامه سلامت دهان و دندان توسط دکتر سالمی ( دندانپزشک ) تدریس شد. ازدیگر برنامه های کارگاه می توان به آموزش چگونگی ورود اطلاعات در سامانه سیب توسط مهندس رستمی و ارائه راهکارهای مناسبی جهت پیشبرد  بهتر برنامه های سلامت دهان و دندان و رفع مشکلات موجود اشاره کرد.٠٨:١١ - 1396/07/02    /    شماره : ٦٢٨٣    /    تعداد نمایش : ٥٠٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج