**********پنجم دی ماه سالروز زلزله بم و روز ملی کاهش خطر بلایا با شعار " آگاهی از مخاطرات،ارتقاء تاب آوری جامعه "**********حساس سازی جامعه، بهره مندی از توان مردم و آموزش همگانی از مهمترین راهکارهای کاهش خطر بلایا می باشد******سطح خطر ناشی از مخاطرات طبیعی در ایران 8 از 10 می باشد.******بطور متوسط سالانه 3 هزار ایرانی در اثر بلایای طبیعی فوت می کنند و حدود 1.5 میلیون نفر نیز تحت تاثیر قرار می گیرند******نصب و راه اندازی سیستم های پیش بینی و هشدار سیل میتواند در کاهش خطرات ناشی از سیل موثر باشد******در دنیا 40 نوع بلایاي طبیعی شناخته شده است که 32 نوع آن در ایران به وقوع می پیوندد که از این حیث جزء ده کشور بلاخیز جهان بوده و در قاره آسیا از نظر بروز بلایاي طبیعی مقام چهارم را دارا می باشیم.
تقویم
اخبار > نشست فصلی کارشناسان گروه مهندسی بهداشت حرفه ای در معاونت بهداشتی برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول

نشست فصلی کارشناسان گروه مهندسی بهداشت حرفه ای در معاونت بهداشتی برگزار شد

 

نشست فصلی کارشناسان گروه مهندسی بهداشت حرفه ای با حضور مدیر گروه مهندسی بهداشت حرفه ای ،کارشناس مسئولین بهداشت حرفه ای شهرستان ها و کارشناسان بهداشت حرفه ای معاونت بهداشتی 23 دی ماه 1396 در معاونت بهداشتی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهندس اعلمی ضمن خوشامدگویی ، اهمیت اجرای برنامه پایش عملیاتی، سامانه جامع بازرسی، سامانه سیب، پایش های گروه مهندسی بهداشت حرفه ای معاونت بهداشتی را بیان کرد. در ادامه کارشناسان بهداشت حرفه ای در معاونت بهداشتی به تفصیل روند اجرای برنامه های بهداشت حرفه ای را در شهرستان های حوزه تحت پوشش را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند. در پایان کارشناسان مسئول در شهرستان ها پیشنهادات خود را در جهت پیشرفت برنامه ها مطرح و این پیشنهادات مورد بحث و بررسی قرا گرفت.١٣:١٩ - 1396/10/27    /    شماره : ٦٧٦٣    /    تعداد نمایش : ٥٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج