**********پنجم دی ماه سالروز زلزله بم و روز ملی کاهش خطر بلایا با شعار " آگاهی از مخاطرات،ارتقاء تاب آوری جامعه "**********حساس سازی جامعه، بهره مندی از توان مردم و آموزش همگانی از مهمترین راهکارهای کاهش خطر بلایا می باشد******سطح خطر ناشی از مخاطرات طبیعی در ایران 8 از 10 می باشد.******بطور متوسط سالانه 3 هزار ایرانی در اثر بلایای طبیعی فوت می کنند و حدود 1.5 میلیون نفر نیز تحت تاثیر قرار می گیرند******نصب و راه اندازی سیستم های پیش بینی و هشدار سیل میتواند در کاهش خطرات ناشی از سیل موثر باشد******در دنیا 40 نوع بلایاي طبیعی شناخته شده است که 32 نوع آن در ایران به وقوع می پیوندد که از این حیث جزء ده کشور بلاخیز جهان بوده و در قاره آسیا از نظر بروز بلایاي طبیعی مقام چهارم را دارا می باشیم.
تقویم
اخبار > سومین نشست کارشناسان مسئول آموزش وارتقاء سلامت در معاونت بهداشتی برگزار شد.


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول

سومین نشست کارشناسان مسئول آموزش وارتقاء سلامت در معاونت بهداشتی برگزار شد.

 

 سومین نشست گروه آموزش و ارتقاء سلامت معاونت بهداشتی با حضور کارشناسان مسئول آموزش وارتقاء سلامت شهرستانها  26 دی ماه 1396 در معاونت بهداشت برگزار شد.

در ابتدای این نشست پوران پورخطیبی  رئیس گروه آموزش وارتقاء سلامت ضمن خوشامد گویی، مصوبات جلسه قبل را مرور کرده و سپس به برنامه نیاز سنجی و چگونگی اجرای آن پرداخت.

وی در ادامه به ارائه توضیحاتی در خصوص وضعیت کنونی گروه آموزش وارتقاء سلامت براساس مستندات سامانه سیب اشاره کرد. از دیگر مباحث بررسی شده در این جلسه می توان به نحوه گزارشگیری از سامانه سیب، بررسی عملکرد نه ماهه سال 96 برنامه های آموزش وارتقاء سلامت بر اساس سامانه سیب ، چگونگی ارسال مستندات  برنامه عملیاتی براساس پنل مدیریتی و نحوه ی ارزیابی رسانه های سلامت اشاره کرد.١١:٤٨ - 1396/11/04    /    شماره : ٦٧٨٩    /    تعداد نمایش : ٧٠٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج