**********پنجم دی ماه سالروز زلزله بم و روز ملی کاهش خطر بلایا با شعار " آگاهی از مخاطرات،ارتقاء تاب آوری جامعه "**********حساس سازی جامعه، بهره مندی از توان مردم و آموزش همگانی از مهمترین راهکارهای کاهش خطر بلایا می باشد******سطح خطر ناشی از مخاطرات طبیعی در ایران 8 از 10 می باشد.******بطور متوسط سالانه 3 هزار ایرانی در اثر بلایای طبیعی فوت می کنند و حدود 1.5 میلیون نفر نیز تحت تاثیر قرار می گیرند******نصب و راه اندازی سیستم های پیش بینی و هشدار سیل میتواند در کاهش خطرات ناشی از سیل موثر باشد******در دنیا 40 نوع بلایاي طبیعی شناخته شده است که 32 نوع آن در ایران به وقوع می پیوندد که از این حیث جزء ده کشور بلاخیز جهان بوده و در قاره آسیا از نظر بروز بلایاي طبیعی مقام چهارم را دارا می باشیم.
تقویم
اخبار > جلسه تجزیه‌وتحلیل عملکرد بیمارستان‌ها در خصوص برنامه‌های بهداشت حرفه‌ای برگزار شد.


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی دزفول

جلسه تجزیه‌وتحلیل عملکرد بیمارستان‌ها در خصوص برنامه‌های بهداشت حرفه‌ای برگزار شد.

جلسه تجزیه‌وتحلیل عملکرد بیمارستان‌های حوزه تحت پوشش معاونت بهداشت با حضور مدیر گروه مهندسی بهداشت حرفه‌ای، کارشناس مسئولان شهرستان‌ها، کارشناسان ستادی و همچنین کارشناسان بهداشت حرفه‌ای شاغل در بیمارستان‌ها در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

درابتدای این جلسه مهندس اعلمی مدیر گروه مهندسی بهداشت حرفه‌ای ضمن خوشامدگویی نکاتی در خصوص اهمیت فعالیت‌ها و سنجه‌های اختصاصی این گروه در بیمارستان‌ها بیان کرد. پس از آن کارشناسان بهداشت حرفه‌ای شاغل در بیمارستان‌ها گزارش عملکرد خود در سال 96 و بهار 97 را به‌تفصیل ارائه کردند. در ادامه توسط مهندس کردی کارشناس برنامه بیمارستان در معاونت بهداشت، برنامه عملیاتی بیمارستان آموزش داده شد و نکات موردتوجه در پایش های صورت گرفته ارائه گردید. 


١٣:١٤ - 1397/05/16    /    شماره : ٧٤٨١    /    تعداد نمایش : ٢٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج