**********پنجم دی ماه سالروز زلزله بم و روز ملی کاهش خطر بلایا با شعار " آگاهی از مخاطرات،ارتقاء تاب آوری جامعه "**********حساس سازی جامعه، بهره مندی از توان مردم و آموزش همگانی از مهمترین راهکارهای کاهش خطر بلایا می باشد******سطح خطر ناشی از مخاطرات طبیعی در ایران 8 از 10 می باشد.******بطور متوسط سالانه 3 هزار ایرانی در اثر بلایای طبیعی فوت می کنند و حدود 1.5 میلیون نفر نیز تحت تاثیر قرار می گیرند******نصب و راه اندازی سیستم های پیش بینی و هشدار سیل میتواند در کاهش خطرات ناشی از سیل موثر باشد******در دنیا 40 نوع بلایاي طبیعی شناخته شده است که 32 نوع آن در ایران به وقوع می پیوندد که از این حیث جزء ده کشور بلاخیز جهان بوده و در قاره آسیا از نظر بروز بلایاي طبیعی مقام چهارم را دارا می باشیم.
تقویم
اخبار > بازدید معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی دزفول از پایانه مرزی چذابه


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی دزفول

بازدید معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی دزفول از پایانه مرزی چذابه

دکتر شاپور مسعودی فر معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی دزفول به همراه معاون فنی، ریاست مرکز بهداشت شهرستان شوش، مدیران گروه و کارشناسان این معاونت مورخه یکم آبان ماه 1397 از پایانه مرزی چذابه بازدید کرد.

هر ساله جمعیت عظیم و میلیونی مسلمانان اقصی نقاط جهان در آستانه اربعین سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) به انجام سنت دیرینه پیاده روی به مقصد کربلای معلی می پردازند. میزبانی از زائران امام حسین (ع)توفیقی است که نصیب مردم این استان شده و شاهد هستیم همه در امر میزبانی و در شان از زائران حسینی سهیم شده اند. در این بازدید یک روزه دکتر مسعودی فر ضمن بازدید از موکب ها و مراکز ارائه خدمات مسیر شوش و عبدالخان به چذابه بر رعایت موازین بهداشتی در ارائه خدمات به زائرین تاکید کرد. معاون بهداشت دانشگاه همچنین از تجهیزات فنی و عمومی مستقر در چذابه بازدید و ابراز امیدواری کرد با تدابیر پیش بینی شده هیچگونه خللی در ارائه خدمات به زائرین عزیز پیش نخواهد آمد. 


١٣:٠٩ - 1397/08/07    /    شماره : ٧٨٤٦    /    تعداد نمایش : ١٩٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج